Advento kalendorius - šeimos Kalėdų laukimo tradicijai sukurti + nemokama dovana (nykštukų laiškai su užduotėlėmis)

Advento kalendorius - šeimos Kalėdų laukimo tradicijai sukurti + nemokama dovana (nykštukų laiškai su užduotėlėmis)

  • admin
  • ROOT
  • 2019-11-05
  • 1838

Kalėdos stebūklų metas. O laikas iki gražaiusios metų šventės taip pat gali būti stebūklingas. Advento kalendorius jau nevienerius metus kurią stebūklingą ir šiltus prisiminimus keliančią, mūsų šeimos Kalėdų laukimo tradiciją.

Šiam laukimo stebūklui sukurti mūsų namuose pastatomas Advento kalendorius (medinė eglutė) su prikabintais 24 maišeliais. Ir taip kiekvienais metais nuo gruodžio pirmosios dienos iki pat Kalėdų mus lanko mažyčiai nykštukai. Šie išradingi Kalėdų senelio pagalbininkai džiugina vaikus savo smagiomis istorijomis, užduotėlėmis

Tad norime pasidalinti idėjomis, kurios padės Jums sukurti Jūsų šeimos ypatingą Kalėdų laukimo laiką:

Advento kalendorius gali būti tarsi traukinukas, piramidė, eglė, knyga ir pan. Visą tai pasigaminti Jūs galite panaudoti įvairiausias dėžutes, maišelius, mažus plastikinius ar net stiklinius indelius. Mes vienais metais pasinaudojome inertenete rasta idėja -sukūrėme miestelį iš namukų, kuriuos kartu visa šeima spalvinome klivajavome (namelio traferatas)

Nykštukų paliekamos užduotėles, darbeliai yra viena svarbiausių Advento kalendoriaus dalis, kurią svarbu iš anksto apgalvoti ir pasiruošti. Vaikams reiktų sukurti žaismingas ir lengvai įgyvendinamas užduotis ir darbelius, o smagiausia būna tuomet, kai dalyvauja visa šeima kartu. Dalinames mūsų šeimos ankstesnių metų nykštukų laiškeliai su užduotėlėmiskuriomis galite pasinaudoti kurdami savo advento kalendorių. Laiškeliuose palikta vietos, kad nykštukas galėtų parašyti mažyliui, ką pastebėjo per praėjusią dieną, t.y. pagirti už atliktus darbus, užduotis, ar paskatinti pasitempti, priminti..

Na ir svarbiausia, nykštukai visuomet palieka apdovanojimą, už atliktas užduotėles ar darbelius. Mini dovanėlių idėjų sąrašas: įdomesnis trintukas; klijai su blizgučiais; magnetukas; atšvaitas; drožtukas; maža kreidučių pakuotė; lipdukai; štampukas; lūpų balsamas (vazelinas); mini delionė; laikinos tatiuruotės; linksmas tušinukas/pieštukas; palukų segtukas mergaitei; mašinos modeliukas berniukui; plastilinas; kalėdinės kojinės; pirštinės; užrašų knygutė; raktų pakabukas; muilo burbulai; dantų šepetėlis; vonios putos; mini žaisliukas (lego figūrėlė); spalvinimo knygutė.

Pradžiuginti mažuosius taip paprasta! Tad linkime užburiančio laiko kartu, smagių ir šiltų prisiminimų, kurie kurs Jūsų šeimos Kalėdų laukimo tradiciją.


Komentarai