Asmens duomenų tvarkymas

KOKIE ASMENS DUOMENYS YRA RENKAMI?

Asmens duomenys - tai visa informacija, susijusi su tam tikru asmeniu: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita el.parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija.
www.gandrodovanos.lt siekia užtikrinti, kad būtų tvarkomas tik minimalus kiekis asmens duomenų. Taip pat jūs galite kontroliuoti, kokius duomenis el. parduotuvei atskleisite. Asmens duomenys yra saugomi tik tiek, kiek tai yra būtina.


KODĖL RENKAMI ASMENS DUOMENYS?

Jūsų asmens duomenys yra būtini, kad el.parduotuvė galėtų teikti Jums savo produktus.

Taip pat norint užtikrinti sklandų klientų aptarnavimą, gali tekti perduoti, kai kuriuos asmens duomens trečiosioms šalims. Pvz., kurjeris gauna tokius asmens duomenis, kaip kliento vardą, pavardę, kliento telefono numerį ir adresą, kurie yra reikalingi siekiant pristatyti klientui el.parduotuvėje www.gandrodovanos.lt užsakytas prekes. Duomenys atskleidžiami ir tais atvejais, kai to reikia pagal įstatymus ar teisinius procesus.
 
ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PRINCIPAI

Mes siekiame, kad Jūsų duomenys būtų saugūs, todėl įsipareigojame saugoti jūsų asmeninius duomenis. Įgyvendiname tinkamas techninio ir organizacinio pobūdžio priemones siekiant apsaugoti Jūsų duomenis nuo neteisėto priėjimo prie jų.

Klientų duomenys laikomi www.gandrodovanos.lt paslaptimi ir konfidencialia informacija.

www.gandrodovanos.lt taip pat užtikrinina klientų teisę valdyti savo asmeninius duomenis. Savo paskyroje galite matyti, kokius duomenis apie jus turi el.parduotuvė. Jūs galite ištaisyti neteisingus ir netikslius duomenis, atnaujinti savo pasirinkimus el.parduotuvės paskyroje.

Visas asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančias nuostatas rasite atsidarę nuorodą "El.parduotuvės  www.gandrodovanos.lt asmensduomenų tvarkymo principai".
Jei turite kokių klausimų ar nusiskundimų dėl asmens duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis jums patogiu būdu.